Ja, Ty, My. Książka wspólnych zapisków - Lisa Currie [przedpremierowo]
Czym dla Ciebie jest książka? Z pewnością dla wielu z Nas książka to kolejna historia, którą możemy poznać czytając jej treść, ale przede wszystkim książkę traktujemy jako rozrywkę. A co się stanie, jeśli powiem Wam, że książka może zapewnić Nam niezłą zabawę, nie posiadając dużo słów? Czy to możliwe?

Jestem pewna, że słyszeliście o książkach, w których główną rolę odgrywa kreatywność. "Ja. Ty. My" również należy do tej kategorii. To właśnie Naszym zadaniem jest uzupełnić kartki papieru używając Naszej pomysłowości. Jednak czym wyróżnia się ona na tle pozostałych pozycji? Jest ona głównie przeznaczona do wypełnienia w parze. Z rodzicem, rodzeństwem, najlepszym przyjacielem,  a nawet z sąsiadem i sąsiadką. Razem można stworzyć bardzo ciekawe obrazki, a tym samym lepiej poznać drugą osobę. Same zalety! Ale czy na pewno?

Przyznaję, pierwszy raz miałam styczność z takim tworem, jednak cieszę się, że posiadałam taką możliwość. Dzięki książce w końcu pojełam, dlaczego ludzie decydują się na tworzenia tego typu łamigłówek - można się przy nich zrelaskować, a także wyżyć artystycznie, a przecież w każdym z Nas ukrywa się mały artysta, dlatego takie książki są idealną alternatywą.

Mój ślub z Samem Claflinem jest nieunikniony. Aktualnie zastanawiamy się nad ślubnym tortem. Zaś po tym ważnym dniu wybierzemy się na koncert The Neighbourhood.
P.S. Tak, wiem. Sam jest zajęty :P
Mówiąc o samej książce: jestem z niej zadowolona. W środku znajduje się wiele atrakcyjnych zadań, które aż czekają, aby je wykonać. Niektóre wymagają kreatywności, inne pomyślunku. Każdy różni się od siebie. Nie ma czasu na nudę. A będąc z Wami szczera, bawiłam się przy niej jak małe dziecko. Można było przypomnieć sobie czasy dzieciństwa, kiedy to kolorowało się kolejną ilustrację śmiejąc się od ucha do ucha.

P O D S U M O W U J Ą C
"Ja, Ty, My. Książka wspólnych zapisków" zapewni Nam kilka godzin świetnej zabawy, przy której bawić się mogą nie tylko dzieci, ale też dorośli. Książka jest miłą odskocznią od rzeczywistości. Pamiętajmy, czasem warto zatracić się z przyjacielem w świat kolorowych kredek.

7/10

Za możliwość powrócenia myślami do dzieciństwa dziękuje wydawnictwu Feeria Young!

Tytuł: "Ja, Ty, My. Książka wspólnych zapisków"
Autor: Lisa Currie
Wydawnictwo: Feeria Young
Rok wydania: 17 lutego 2016
Ilość stron: 192
Moja ocena: 7/10

0 komentarze